درباره ما

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

با توجه به گسترش روز افزون دنیای تکنولوژی بر آن شدیم، مجله ای کاملا پویا با قابلیت ارائه مطالب، اخبار و مقالات به روز، پخش ویدئوهای آموزشی، ارائه تبلیغات هدفمند و همچنین ارائه کلیه مطالب بصورت فایل های صوتی و تصویری تهیه و نشر دهیم.

یکی از خواسته های اولیه شرکت ها و صاحبان کسب و کار جهت تبلیغات، ایجاد ارتباط نزدیکتر و قابل لمس با مشتریان می باشد. لذا از امکانات ویژه مجله الکترونیکی دنیای تراشه (Chipset) می توان به ایجاد هات لینک های ارتباطی از طریق وب سایت و یا از طریق شبکه های اجتماعی شرکت یا شخص آگهی دهنده، اشاره نمود. نحوه استفاده از این هات لینک ها به این شکل است که کاربر با کلیک بر روی عنوان و یا نشانی وب سایت و شبکه های اجتماعی به وب سایت و یا لینک مورد نظر هدایت می شود.

یکی دیگر از قابلیت های برجسته مجله الکترونیکی دنیای تراشه امکان شنیدن مقالات و مطالب بصورت فایل صوتی می باشد که با آیکون  در نسخه های اولیه و آیکون  در نسخه های جدیدتر و در کنار عنوان هر مطلب مشخص شده اند. به همین منظور با کلیک بر روی آیکون فوق، مطلب مورد نظر بصورت صوتی پخش خواهد شد.

همچنین از دیگر ویژگی های این مجله می توان به افزودن ویدئوهای آموزشی و تبلیغاتی در صفحات اشاره کرد.

امید است با همراهی و حمایت خوانندگان و بازدیدکنندگان از این مجموعه، نقش موثری در شکوفایی و بهبود سطح مطالعاتی جامعه بخصوص در زمینه دنیای فناوری اطلاعات و نیز پیشرفت کسب و کارهای نوپا داشته باشیم.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”35px”][thim-heading heading=”پل های ارتباطی”][vc_column_text]

تماس :  (021) 88201715

روابط عمومی : info@chipsetmag.com

تحریریه : content@chipsetmag.com

بازرگانی : adv@chipsetmag.com

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]