copilot

کوپایلوت ویندوز، دریچه‌ای به دنیای جدیدی از امکانات

مایکروسافت اعلام کرده است که با هوش مصنوعی کوپایلوت در ویندوز چندین قابلیت جدید را دریافت خواهید کرد. در آخرین بیلد قناری(Canary) ویندوز، مایکروسافت درحال آزمایش قابلیت‌های جدیدی برای کوپایلوت است که به کاربران اجازه می‌دهد تنظیمات بیشتری را از طریق این هوش مصنوعی مدیریت کنند. همچنین، افزونه جدیدی به نام Power Automate برای کوپایلوت معرفی شده است که در مدیریت فایل‌های اکسل و PDF کاربرد دارد.

بیشتر بخوانید
iphone

برنج، قاتل آیفون خیس شما!

اپل در جدیدترین به‌روزرسانی بخش پشتیبانی خود، رسماً اعلام کرد که قراردادن آیفون خیس‌شده در کیسه برنج می‌تواند به آن آسیب برساند. این باور که ذرات برنج رطوبت را جذب می‌کنند و گوشی را خشک می‌کنند، اشتباه است. ذرات ریز برنج می‌توانند به داخل منافذ آیفون نفوذ کرده و به آن آسیب برسانند.

بیشتر بخوانید

پرونده کوروش کمپانی بعد از گذشت 3روز زیر ذره‌بین پلیس رفت

پس از رسانه‌ای شدن فرار مدیرعامل کوروش کمپانی از کشور، دیروز رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از ورود پلیس به پرونده «کوروش کمپانی» خبر داد و گفت یک نفر در این ماجرا بازداشت شد و دو نفر تحت تعقیب قرار گرفته‌اند. خبرگزاری مهر در گزارشی اعلام کرده است که «پرونده کوروش کمپانی زیر ذره‌بین پلیس» است؛ بااین‌حال اکنون این انتقاد مطرح است که چرا پرونده این شرکت پرحاشیه انقدر دیر زیر ذره بین پلیس رفته است.

بیشتر بخوانید

اولین نسخه پیش‌نمایش توسعه‌دهندگان اندروید 15 منتشر شد.

گوگل سرانجام اولین نسخه پیش‌نمایش توسعه‌دهندگان اندروید 15 را منتشر کرد. در ادامه، یک نسخه پیش‌نمایش توسعه‌دهندگان(DP) دیگر منتشر می‌شود و بعد به اولین انتشار بتای این سیستم‌عامل خواهیم رسید؛ بنابراین مسیر انتشار جدیدترین به‌روزرسانی سیستم‌عامل اندروید رسماً آغاز شده است.

بیشتر بخوانید