یک نگاه سریع به پلت فرم های چیپست

مجله دنیای تراشه (چیپست) از سال 1397 با شماره ثبت 84806 مجوز انتشار در زمینه فناوری های نوین اطلاعات و ارتباطات را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد.

چیپست از ابتدای راه تا کنون هموراه سعی داشته است که مطالب و اخبار روز دنیای تکنولوژی را با بهره گیری از بهترین و به روزترین امکانات سمعی و بصری  به دست مخاطب برساند.

چیپست چطور به رونق کسب و کار شما کمک می کند.

آمارهای جهانی همه نشانگر آن هستند که امروزه کسب و کارها برای شناخته شدن و رشد راهی جز استفاده از پلت فرم های دیجیتالی و آنلاین ندارند.

کاهش سرانه استفاده از مجلات کاغذی و افزایش نظیر به نظیر استفاده از مجلات و وبگاه های آنلاین برای مطالعه، همه حاکی از آن است که تبلیغات محیط پویا تری برای نمایش پیدا کرده است.

ما در مجله چیپست برآنیم تا با رویکردی خلاقانه و با بهره گیری از جدیدترین امکانات دیجیتال، کسب و کار شما را در محیط های آنلاین به بهترین شکل معرفی کنیم.

پلت فرم های چیپست برای تبلیغات

مجله الکترونیکی

چیپست تنها مجله الکترونیکی کشور در زمینه تکنولوژی می باشد که علاوه بر دیجیتال بودن، حس نوستالوژیک مجلات کاغذی را برای مخاطب حفظ کرده است. صفحات این مجله مانند مجلات کاغذی ورق می خورند و حس خوب مطالعه را چند برابر می کنند. چیپست دقیقاً مانند مجلات کاغذی صفحه بندی گرافیکی می شود و علاوه بر آن امکان قرار گیری و اجرای ویدئو و صوت نیز چه در بخش مطالب و چه در بخش تبلیغات وجود دارد.

هیئت تحریریه مجله نیز به طور پیوسته در تلاش هستند تا گلچینی از بهترین و هیجان انگیزترین مطالب روز تکنولوژی را برای هر شماره از مجله، تحریر کنند.

با همه این تفاسیر، تبلیغات در مجله الکترونیکی چیپست می تواند انتخاب مناسبی برای کسانی باشد که به دنبال مخاطبین علاقه مند به تکنولوژی می باشند.

وبسایت چیپست

تارنمای چیپست نیز مانند مجله الکترونیکی آن مطالب زیادی در زمینه تکنولوژی را در خود جای داده است. مطالب مجله نیز با کمی فاصله پس از انتشار مجله، در وبسایت درج می شوند.

علاوه بر آن وبسایت چیپست، مرجع اصلی دانلود مجله الکترونیکی و همچنین پادکست های هفتگی چیپست می باشد.

وبسایت چیپست دو شیوه را برای درج آگهی پیشنهاد می کند:

  • رپورتاژ آگهی: در این شیوه شما علاوه بر تبلیغات گرافیکی، می توانید با یک متن مناسب هم مخاطب و هم موتورهای جستجو را به موضوع آگهی خود ترغیب کنید.
  • بنرهای گرافیکی در صفحه اصلی و صفحات مرجع

پادکست چیپست

اگر شما هم وقت کمی برای به روزرسانی خود در زمینه تکنولوژی دارید، پیشنهاد می کنیم پادکست های هفتگی چیپست را از دست ندهید.

چیپست هر پنجشنبه در یک پادکست حرفه ای به بررسی داغ ترین و هیجانی ترین موضوعات مربوط به تکنولوژی می پردازد.

چیپست خوشحال می شود اگر شما اسپانسر یکی از این پادکست ها باشید…

شبکه های اجتماعی چیپست

چیپست علاوه بر آنکه خودش یکی از پلت فرم های به روز در زمینه اطلاع رسانی تکنولوژی می باشد، از فعالیت در شبکه های اجتماعی دیگر نیز غافل نبوده است و مطالب به روز را با طراحی درخور در این پلت فرم ها نظیر اینستاگرام ارائه می کند.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی پرکاربرد نیز یکی از روش هایی می باشد که این روزها پاسخ خود را پس داده است. شبکه های اجتماعی چیپست نیز در این زمینه، میزبان تبلیغات شما خواهند بود.