۲۰ اینفلوئنسر خارجی برای تولید محتوای گردشگری به ایران می آیند.

IranTourism

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی از تولید محتوای گردشگری برای ایران توسط اینفلوئنسرهای خارجی خبر داد.

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی در نشست هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، از سفر ۲۰ اینفلوئنسر خارجی به ایران برای تولید محتوای گردشگری خبر داد.

»علی اصغر شالبافیان» معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، ضمن اعلام اینکه۲۰ اینفلوئنسر از کشور‌هایی از جمله چین، مالزی و برزیل به ایران برای تولید محتوای گردشگری می‌آیند بیان کرد: «تولید محتوای خوبی در حوزه گردشگری کشور‌های که لغو روادید شده، انجام شده است که بخشی از آن‌ها در نمایشگاه رونمایی می‌شود و از کشور‌های لغو روادید شده آژانس‌های گردشگری نیز در نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند»

او در این راستا ادامه داد: «حضور گروه‌های رسانه‌ای را در کشور خواهیم داشت و این اقدام مستمری است که همیشه انجام می‌شود. بازیگر بالیوودی نیز به ایران آمد و چند وقت پیش یک نشست رسانه‌ای هم برگزار کرد»

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی در واکنش به انتقادهایی که این نمایشگاه در سال قبل داشته بیان کرد: «سال قبل که بخش‌هایی، موضوع خوراک بیشتر دیده شد، انتقاد به نمایشگاه افزایش پیدا کرده بود. سعی کردیم این موضوع را حل کنیم امسال اعلام شد که خوراک حذف می‌شود باز هم انتقاد کردند به همین دلیل گفتیم یک بخش جدا برای آن در نظر گرفته شود ۲۶ گروه آئینی نیز در برنامه حضور دارند. عمده مشکل ما آب و هواست و گروه‌های موسیقی ترجیح می‌دادند که در سالن برنامه داشته باشند. زمان بندی اجرای برنامه‌های موسیقی اعلام می‌شود»

او افزود: «حضور گروه‌های آئینی یکی از ویژگی‌های دیگر نمایشگاه است همچنین بخش گردشگری خوراک به صورت ویژه دیده شده است. یکی از جلوه‌های نمایشگاه امسال حوزه سرمایه‌گذاری است. در این چند روز ۶۰۰ بسته سرمایه گذاری در کنار ۱۵۰۰ فرصت سرمایه گذاری با مشارکت معاونان استانداری‌ها ارائه می‌شود.»

نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته از ۲۳ تا ۲۶ بهمن در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه به عنوان یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های کشور، در ۲۰ سالن و ۶۰ هزار متر مربع و با ۹۸۷ غرفه مشارکت کننده برگزار می‌شود. همچنین ۹ سالن آن به شرکت‌های دانش‌بنیان، یک سالن با حضور مشارکت کنندگان خارجی و یک سالن برای گردشگری سلامت در نظر گرفته شده است. برای هر استان نیز تم‌های مختلفی در نظر گرفته‌ شده است.

به گفته شالبافیان، کشورهای روسیه، ترکیه، مالزی، اندونزی، تایلند، ازبکستان، ویتنام، تاجیکستان، زیمباوه، تانزانیا و سریلانکا در این نمایشگاه غرفه دارند. همچنین برای شرکت کنندگان خارجی فضاهای گفت وگو تهیه شده است. ضمن اینکه ۶۹ دفتر خدمات مسافرتی خارجی به غیر از دفاتری که غرفه دارند اعلام حضور کردند که بیش‌تر از شهرهای کازان و سنت پترزبورگ روسیه هستند.

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *