برترین بازیهای سال 2018

2018 best game

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

مثل هر سال روزهای آخر سال میلادی به شرکت ها و وبسایت های معتبر اختصاص دارد که محصولات و نتیجه گیری های خود را طبقه بندی و آمار سالیانه را تیین کنند.

در این بین وب سات های معتبری در زمینه ی بازی های کامپیوتری همچون IGN،  Game Spot،Playgon، Gamingbolt، Digital Trendsو … بهترین بازی کامپیوتری سال 2018 را از نظر محتوا،گرافیک،محبوبیت و رای گیمرها، هوش مصنوعی و سناریو را معرفی کردند.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”3914″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

همانطور که می دانید بازی GOD Of War به عنوان بهترین بازی سال 2018 انتخاب شد اما شاید برای شما جالب باشد تا بدانید هر یک از منتقدان و سایت های بازی های ویدیویی کدام بازی را به عنوان بهترین بازی سال انتخاب کرده اند.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”3915″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_column_text]

وب سایت IGN:

از نظر این وبسایت بهترین بازی سال 2018 GOD Of War بود که در تاریخ 31 فروردین 1397 (20 آوریل 2018) توسط شرکت سونی منتشر شد.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”3916″ alignment=”center”][vc_single_image][vc_single_image image=”3917″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_column_text]

وب سایت Game Spot :

بهترن بازی سال 2018 از نظر این وبسایت بازی Red Dead Redemption 2 بود که در تاریخ 4 آبان 1397 (26 اکتبر 2018) توسط شرکت راک استار منتشر شد.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”3919″ alignment=”center”][vc_single_image image=”3918″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_column_text]

وب سایت Digital Fix :

بهترین بازی سال 2018 از دید این وب سایت بازی SpiderMan بود که در تاریخ 14 شهریور 1397 (7سپتامبر 2018) توسط شرکت سونی منتشر شد.

 

[/vc_column_text][vc_single_image image=”3920″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

از این رو وبسایت های معتبر دیگری هم با این 3 وبسایت منتخب ما هم عقیده بودند و طبق گزارشات خود بهترین بازی سال را اینگونه معرفی کردند.

PlayGon  = GOD Of War

Gamingbolt = Red Dead Redmeption 2

Digital Trends = Red Dead Redemption 2

Game Radar =  GOD Of War

Empire Magazine = GOD Of War

Telegraph =   Red Dead Redemption 2

The Guardian = Red Dead Redemption 2

US Gamer = Red Dead Redemption 2

Timer = GOD Of War

همانطور که مشاهده می کنید بازی GOD Of War و Red Dead Redemption 2  در صدر بهترین بازی های سال 2018 از نگاه منتقدان و سایت های بازی های ویدیویی قرار دارد.

اگر تاکنون این بازی ها را انجام نداده اید ذ، زمان را از دست داده اید.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.