آیا Call of Duty: Mobile در ایران فیلتر شده است یا اکتیویژن تحریم کرده است؟

کال آف دیوتی

بازی Call of Duty: Mobile در ایران فیلتر شده یا اکتیویژن تحریم کرده است؟

Call of Duty: Mobile

اگر طرفدار بازی های معروف بتل رویال باشید و در ایران زندگی می کنید، خبر خوبی برای شما نداریم. روز 23 فروردین 1400 شاید روز بسیار بدی برای طرفداران این بازی در ایران باشد. پس از خبر حذف پابجی موبایل از بازار و سایت های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه و بالارفتن احتمال فیلترینگ PUBG از داخل، چند ساعتی هست که کاربران کال اف دیوتی موبایل در ایران نمی توانند وارد این بازی شوند. 

در ادامه ببینیم که آیا این بازی محبوب هم مانند بیشتر بازی های آنلاین در ایران فیلتر شده است یا توسط شرکت سازنده آن مورد تحریم واقع شده ایم؟

از ساعاتی پیش کاربران ایرانی برای ورود به بازی کال آف دیوتی موبایل با خطای زیر موجه شده اند:
we are excited to see your interest, but unfortunately we are not ready to release the game in your area

خطایی که در بالا مشاهده کردید و بر روی گوشی های کاربران هنگام اجرای بازی ظاهر می شود با ترجمه ساده به این موضوع اشاره می کند که اکتیویژه ، کاربران ایرانی را تحریم کرده است. در صورتی که در بسیاری از وبسایت ها و کانال خبری به اشتباه به فیلترینگ این بازی توسط ایران اشاره شده است.  

اما با این حال هنوز هم نمی شود به طور قطع گفت که تحریم از سمت ایران انجام شده یا اکتیویژن.

توجه :

کاربران ایرانی واقع در ایران که سردرگم  شده اند تنها راه حل را، اجرای فیلتر*شکن می دانند. اما باید این اخظار را بدهیم که ممکن است در صورت اجرای فیلترشکن به مدت 10 سال برخی از اکانت های بازی Call of duty: Mobile بن شوند . فعلا توصیه می شود اگر فیلترشکن مطمئن ندارید یا روی اکانت بازی خود حساس هستید، ریسک نکنید.

 

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *