ارتقای دانش فناوری و استارتاپی بین المللی در نمایشگاه اکسپوی دبی

expo-header

نمایشگاه اکسپو دبی از 09 مهر 1400 تا 11 فروردین 1401 در شهر دبی کشور امارات متحده عربی در حال برگزاری است. در این نمایشگاه حضور پیدا کنید و سطح دانش علمی و فناوری خود را افزایش دهید و شاهد ایده های نو باشید.

Expo Dubai

نمایشگاه اکسپوی دبی در شهر دبی امارات متحده عربی با حضور نمایندگان و کارشناسان های حوزه فناوری، استارتاپ به مدت 4 روز با همراهی آرش سروری برگزار میشود.

نمایشگاه اکسپو دبی از 09 مهر 1400 تا 11 فروردین 1401 در شهر دبی کشور امارات متحده عربی در حال برگزاری است. اکسپو 2020 دبی، بخاطر پاندمی کرونا در سال 2021 و 2022 در فضایی با مساحت 500 هکتار با حضور حدود 200 پاویون، کشور و نهادهای بینالمللی با شعار پیوند افکار و ساخت آینده برگزار میشود.

این نمایشگاه هر پنج سال یکبار برگزار میگردد، دور قبلی آن در سال 2015 در میلان ایتالیا برپا شد و دورهای بعدی در 2025 در ژاپن و 2030 در روسیه، برگزار خواهد شد.

نمایشگاه اکسپوی دبی با همراهی آرش سروری، مرد شماره یک اکوسیستم استارتاپی

در این نمایشگاه جهانی، برای تمام فناوری های دنیا، غرفه وجود دارد. به این نمایشگاه، نمایشگاه فرهنگ ملل یا المپیک فرهنگی نیز میگویند. در اهمیت این نمایشگاه باید گفت که بعد از جام جهانی و المپیک، سومین رویداد مهم جهانی است. در همین راستا گروه ilikevents، با همراهی آرش سروری، در نظر دارد در روزهای پایانی این نمایشگاه بزرگ، تور بازدید مدیران و کارشناسان حوزه فناوری و استارتاپی و علاقهمندان رو به این شکل فراهم و برگزار کند.

dubai

آرش سروری، فعال حوزه اکوسیستم استارتاپی و فناوری، برنامه ساز فناوری، مجری و راهبر رویداد های استارتاپی، سردبیر مجله ماهانه دنیای تراشه در این رویداد همراه شماست که شما میتوانید از تجربیات ایشان در طول نمایشگاه استفاده کنید و از راهنمایی های ایشان در جهت بهبود و پیشرفت کسب و کار خود استفاده کنید.

Arash Sorouri

این نمایشگاه مخصوصا همراهی با یک تور از اکوسیستم و فعالان حوزه تکنولوژی و استارتاپ میتواند اتفاقی تازه در روند کار و برند سازی شما باشد.

ایجاد فضایی جدید در جهت انتقال تجربه و دوستانه برای برقراری روابط دوستانه با فعالین و برند های این حوزه میتواند تاثیر زیادی در توسعه فردی و برند سازی شما داشته باشد.

نکات مهم:

  1. مخاطب این سفر افراد فرهیخته و مدیران کسب و کارها و کارشناسان هست و هدف همافزایی و شبکهسازی و بازدید از یکی از مهمترین و مفیدترین نمایشگاههای دنیاست، شما میتوانید به صورت خانوادگی هم حضور پیدا کنید و قطعا نظم و دقیق بودن و توسعه فردی در این سفر خیلی مهم است.
  2. حتما برای پرواز باید از زمان سفر پاسپورت شما شش ماه اعتبار داشته باشد و تست PCR معتبر از آزمایشگاههای مورد قبول شرکت هوایی برای سفر و پرواز همراه داشته باشید.
  3. به محض تایید شما، دوستان برای انجام کارها و جلو بردن موارد تماس میگیرند و هرچه زودتر بفرمایید گرفتن ویزا و پرواز و هتل و … آسانتر خواهد بود و شاید کمتر دچار نواسان ارزی شود.
  4. امکان اجرای تور نمایشگاه اکسپو دبی با مدت اقامت کمتر یا بیشتر و یا با هتلهای دیگر وجود دارد.
  5. با توجه به محدود بودن ظرفیت پروازها و هتلها و تغییر مداوم نرخ ارز، این پیشنهاد تا زمان تبدیل شدن به قرارداد قطعی، میتواند دچار تغییراتی گردد.

جهت تماس و هماهنگی برای حضور در  تور نمایشگاه اکسپوی دبی با شماره های زیر تماس بگیرید و یا با استفاده از دکمه پایین در واتس اپ ارتباط بر قرار کنید.

02146129013

09028849200

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *