پایان پشتیبانی از برخی قابلیت‌های Samsung Cloud در ایران

samsung-cloud-1

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

شرکت سامسونگ از طریق ایمیلی به کاربران خود در ایران خبر داد که تقریبا تا ده ماه دیگر پشتیبانی برای برخی از قابلیت های سامسونگ کلود و درایو ذخیره سازی ابری  در ایران انجام نمی شود.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”5814″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_column_text]از تاریخ 31 اوت سال 2021 ، قابلیت‌های همگام‌سازی گالری و درایو ذخیره‌سازی فایل‌های شخصی ، دیگر توسط Samsung Cloud مورد پشتیبانی قرار نمی‌گیرد و داده‌های شما، طبق توضیحات زیر حذف خواهد شد. به علاوه، اگر طرح اشتراک ذخیره‌سازی طلایی دارید، این طرح به‌طور خودکار از تاریخ 1 ژوئن 2021 لغو شده و ممکن است هزینه آن به شما بازپرداخت شود.

این ویژگی‌ها اکنون توسط Microsoft OneDrive پشتیبانی می‌شود (اما ممکن است در برخی از کشورها یا توسط برخی از مدل‌های دستگاه‌ها پشتیبانی نشود). برای به حداقل رساندن هر گونه دردسر احتمالی، راهی را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا بتوانید داده‌های همگام‌سازی گالری و یا داده‌های درایو خود را به راحتی به OneDrive منتقل کنید و به استفاده از سرویس خود ادامه بدهید یا اینکه اطلاعات خود را در دستگاه تلفن همراه و یا کامپیوتر شخصی‌تان دانلود کنید. لطفاً توجه داشته باشید، در صورت انتقال یا دانلود داده‌هایتان ممکن است این قابلیت‌ها به پایان برسند و امکان دارد اطلاعات شما حتی قبل از تاریخ پایان رسمی که در زیر شرح داده شده، حذف شوند.

می‌توانید از دیگر قابلیت‌های Samsung Cloud مانند پشتیبان‌گیری، همگام‌سازی و بازیابی اطلاعات دیگر (مانند مخاطبین، تقویم و یادداشت‌ها) بهره ببرید.

قابلیت‌هایی که کنار گذاشته خواهد شد
– همگام‌سازی گالری، درایو و اشتراک ذخیره‌سازی طلایی

جدول زمانی فرآیند لغو

از 1 دسامبر 2020 دیگر نمی‌توان از قابلیت‌های فوق الذکر استفاده کرد
انتقال به OneDrive و دانلود داده‌ها امکان‌پذیر است
عرضه جدید تدریجی (تا ۳۰ روز)
از 1 ژوئن 2021 قطع استفاده فعلی از همگام‌سازی گالری و درایو
پایان پشتیبانی از انتقال به OneDrive
لغو اشتراک ذخیره‌سازی طلایی در آن زمان به‌طور خودکار و بازپرداخت آخرین مبلغ
از تاریخ 31 اوت سال 2021 پایان پشتیبانی از دانلود داده‌ها

نحوه انتقال داده‌های خود به OneDrive
برای حفظ داده‌های خود در حافظه cloud و ادامه همگام‌سازی، لطفاً مطمئن شوید که داده‌های خود را به Microsoft OneDrive منتقل نمایید. لطفاً توجه داشته باشید که این گزینه فقط تا تاریخ 31 می 2021 در دسترس است.

ممکن است از این اقدام در برخی کشورها یا بر روی برخی از مدل‌های دستگاه‌ها پشتیبانی نشود
از لحظه که شروع به انتقال اطلاعات به OneDrive می‌کنید، همگام‌سازی فعلی Samsung Cloud با گالری، و ذخیره‌سازی Samsung Cloud Drive برای فایل‌های شخصی خاتمه می‌یابد و به محض اتمام انتقال، داده‌های مربوطه حذف می‌شوند.[/vc_column_text][vc_single_image image=”5815″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_column_text]بعد از تاریخ مذکور، داده‌های ذخیره شده در همگام‌سازی گالری و درایو حذف خواهند شد. لطفاً قبل از تاریخ پایان قابلیت‌ها، آنها را در دستگاه تلفن همراه و یا رایانه شخصی خود دانلود کنید. اگر این گزینه را انتخاب کنید، نمی‌توانید داده‌های خود را به OneDrive منتقل کنید.

داده‌های مربوطه در اولین تاریخ از یکی از دو مورد زیر حذف خواهد شد . 90 روز از لحظه درخواست دانلود داده‌ها یا پایان تاریخ نهایی قابلیت.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *