تجربه متفاوت فوتبال خیابانی با ولتا 21

فیفا 21 ولتا هدر

تجربه متفاوت فوتبال خیابانی با ولتا 21

شرکت EA Sport امسال هم مثل سال های گذشته از نسخه جدید بازی محبوب فیفا رونمایی کرد . با این تفاوت که در نسخه 21 که جدیدترین نسخه این بازی است علاوه بر تغییرات محسوسی که در گیم پلی بازی به چشم میخورد در بخش ولتا یا همان فوتبال خیابانی هم تغییرات خوبی انجام شده است.

برای ورود به بخش ولتا فیفا 21 ابتدا یک کاراکتر را انتخاب و اسم خود را تعیین می کنید و سپس به ویرایش بخش ظاهری کاراکتر می پردازید . در مرحله بعد برای تیم خود یک اسم و یک لوگو انتخاب کنید و همینطور زمین خود را از بین فنس های منتخب تعیین کنید.  در این مرحله با اولین تغییرات ولتا 21 آشنا می شوید . بله درست حدس زدید . چند زمین جدید و بسیار زیبا به این بخش اضافه شده است. زمین بازی ای که در دبی و میلان و ولتا استادیوم و همینطور سائوپائولو طراحی شده یکی از تغییرات این نسخه است.

fifa 21
fifa 21-1

خب بعد از انتخاب کاراکتر و مشخصات تیمی به سراغ مرحله بعد میریم . از تغییرات مهمی که در این نسخه صورت گرفته است اختصاص تعداد بازیکنان مختلف برای هر زمین و مأموریت است . به طور مثال در یک مأموریت و زمین اجازه بازی با 3 بازیکن و با دروازه کوچک را دارید یا در زمین بعدی اجازه بازی با 5 یا 4 بازیکن را دارید .

از دیگر تغییرات این نسخه از ولتا می توان به حضور تماشاگران در زمین های بازی و همینطور گزارشگر های متنوع اشاره کرد.

در بخش گیم پلی بازی هم باید به رفلکس پیشرفته دروازبان اشاره کرد و همینطور تکنیک های جدیدتر بازیکنان و همانطور که در نسخه قبلی ولتا هم دیدید اسلاید تکل همچنان هم وجود ندارد و تکل ها به صورت استند تکل انجام می شود.

می توانید ویدئوی مربوط به فیفا 21 ولتا را مشاهده نمایید.

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.