چگونه قابلیت های هوشمند جیمیل را فعال کنیم و از آن ها بهره مند شویم؟

Gmail

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

گوگل در پانزدهمین سالروز جیمیل قابلیت های هوشمند جدیدی را ارائه کرد که این قابلیت ها عملکرد جیمیل را پیشرفته تر از قبل خواهند کرد. در ادامه نحوه دسترسی و بهره بردن از این قابلیت های جدید هوشمند که شامل Smart Response و smart Compose هستند را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. در نتیجه در وقت شما صرفه جویی خواهد شد و با کمک این قابلیت های هوشمند از عملکرد بهتری از جیمیل بهره خواهید برد.

قابلیت هوشمند پاسخ دهی و نوشتن ایمیل 
قبلا اشاره کردیم که جیمیل به تازگی از قابلیت هوشمند پاسخ دهی خودکار بهره می برد و همچنین در بخش Compose نیز شاهد هوشمند سازی جدید در راستای انتخاب کلمات درست هستیم. در ادامه نحوه دسترسی به این دو قابلیت را در دسکتاپ و در گوشی های هوشمند ارائه خواهیم کرد.

در محیط دسکتاپ

پس از اینکه وارد جیمیل شدید بر روی نماد چرخ دنده در بالا سمت راست کلیک کنید و وارد صفحه تنظیمات شوید. به پایین صفحه تنظیمات بروید و گزینه های Smart Compose و Smart Response را On کنید تا فعال شوند. شما همچنین می توانید یادگیری ماشین این سرویس را با کلیک بر روی Personalization on فعال نمایید و بخش پیشنهادات و هوشمند سازی انتخاب کلمات را شخصی سازی نمایید. در نتیجه این سرویس بر اساس نوع نگارش و ادبیات شما عبارات و کلماتی را پیشنهاد خواهد داد و به اصلاحات نوشتاری کمک می کند. 

گوشی های اندروید و iOS وارد اپلیکیشن جیمیل شوید و بر روی آیکون بالا سمت چپ کلیک کنید تا بخش کشویی باز شود. اگر از حساب های متعددی استفاده می کنید می توانید یکی از حساب های خود را انتخاب نمایید. به پایین تنظیمات اسکرول کنید و کادر Smart Response و Smart Compose را فعال نمایید. (در حال حاضر قابلیت هوشمند Smart Compose فقط در اندروید ارائه شده است و به زودی در اختیار کاربران iOS نیز قرار خواهد گرفت. 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.