سیزدهمین نمایشگاه اینوتکس با دستاوردهای چشمگیر به پایان رسید

0b162422-14ee-459e-a1b5-4f1a5668758e

رویدادی پربار با حضور فعالان فناور و نوآور

سیزدهمین نمایشگاه اینوتکس، به عنوان مهم‌ترین رویداد فناوری و نوآوری ایران، با حضور ۴۵۱ مشارکت‌کننده از جمله ۴۶ درصد شرکت‌های فناور، ۱۷ درصد استارتاپ‌ها و ۹ درصد کارگزاران و سرمایه‌گذاران، به کار خود پایان داد.

در این رویداد، ۴۷۶ متخصص در ۱۰ استیج به سخنرانی پرداختند و شاهد برگزاری رویدادهای متنوعی از جمله رقابت‌های ریسرچ پیچ با حضور ۲۶۷ تیم بودیم.

حاصل این رویداد پربار، انعقاد ۱۵۲ تفاهم‌نامه به ارزش ۲۳ هزار میلیارد ریال و برگزاری ۲۰۰ جلسه در کافه سرمایه با دستاورد ۲۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بود.

نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ با پوشش گسترده رسانه‌ای همراه بود، به طوری که ۱۰۰ پخش ویدیویی در رسانه‌های مختلف و ۱۳۰۰ خبر متنی در این خصوص منتشر شد. علاوه بر این، در ایستگاه کار نمایشگاه، ۱۵۰ فرصت شغلی ارائه و 2000 رزومه دریافت شد و 25 ساعت خدمات مشاوره به متقاضیان ارائه گردید.

جذب بازدیدکنندگان و رونمایی از دستاوردهای نوآورانه

اینوتکس 2024 با استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان روبرو بود، به طوری که 52 تور بازدید با مشارکت 2800 بازدیدکننده برگزار شد و 777 نفر برای اولین بار در تاریخ اینوتکس، از کمپ شبانه اینونایت استقبال کردند. در این رویداد، شاهد رونمایی از 44 محصول جدید برای اولین بار و نمایش 27 محصول در بخش تجربه فناوری بودیم که نویدبخش ورود این محصولات به سبد مصرفی مردم در آینده نزدیک است.

اینوتکس 2024 بار دیگر ثابت کرد که به عنوان مهم‌ترین بستر تبادل دانش، تجارب و ایده‌ها، انعقاد قراردادها و سرمایه‌گذاری و رونمایی از دستاوردهای نوآورانه شرکت‌های فناور و استارتاپ‌ها در ایران، نقشی بی‌بدیل ایفا می‌کند.

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *