محدودیت های اینستاگرام در سال 2020

instagram.header

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

اینستاگرام امروز به یکی از بهترین و پرکاربردترین اپلیکیشن های جهان تبدیل شده است و مخصوصا در این روزهای قرنطینه هم استفاده از این اپلیکیشن بیشتر شده . اینستاگرام هم مانند سایر برنامه ها قوانین و محودیت هایی دارد که هر سال این محدودیت ها را با توجه به درخواست کاربران بازتر می کند . ما در مجله الکتروینیک چیپست قصد داریم محدودیت های جدید و به روز اینستاگام در سال 2020 را برای شما معرفی کنیم که می تونید با دانستن این محدودیت ها بن یا بلاک نشوید.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”5238″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_column_text]

محدودیت فالو کردن در اینستاگرام

شما به عنوان یک کاربر در یک ساعت میتوانید 160 نفر را در اینستاگرام فالو کنید . بنابراین در روز حدود 7500 نفر را می توانید بدون مشکل فالو کنید. با توجه به این مطالب اگر شما در بازه زمان کوتاه تری تعداد افراد زیادی را فالو کنید حساب کاربری شما تا 24 ساعت توسط شبکه اینستاگرام برای فالو کردن مسدود خواهد شد. بنابراین تا 24 ساعت نمی توانید اشخاص دیگر را فالو کنید اما می توانید باقی فعالیت ها را انجام دهید.

محدودیت لایک کردن

شما می توانید در بازه زمانی یک ساعته 300 پست را لایک کنید که در روز به عبارتی 7000 پست میشود.

محدودیت درج کامنت در پست ها 

شما به عنوان یک کاربر می توانید در بازه زمان یک ساعته 59 کامنت در زیر پست ها درج نمیایید که به عبارتی در طول یک روز کامل 500 کامنت می شود . همچنین از استفاده از کامنت های تکراری بپرهیزید چون اینستاگرام شما را ربات تشخیص می دهد و باعث بلاک شدن شما می وشد. 

محدودیت استفاده از هشتگ در پست ها

اینستاگرام استفده از هشتگ در یک پست را به 30 عدد محدود کرده است. اگر بیش از 30 عدد هشتگ در پست قرار دهید ، پست شما منتشر می شود اما هیچ هشتگی نشان داده نخواهد شد. معمولا کاربران حرفه ای اینستاگرام از 4 تا 6 هشتگ در صفحه های خود استفاده می کنند. 

محدودیت تعداد کلمات به کار رفته در کپشن پست

شما می توانید به عنوان کاربر اینستاگرام 2200 کارکتر استفاده کنید . اینستاگرام هم در بیانیه ای این موضوع را ذکر کرده است که هدف این اپلیکیشن اشتراک فیلم و عکس در بین کاربران با چند جمله کوتاه است نه متن های طولانی و خسته کننده . هر چند 2200 کارکتر هم کم نیست.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.