مایکروویو با صفحه نمایشگر

UNext Gen Kitchen Hub

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

صفحه نمایش 27 اینچی شرکت GE به نام Next Gen Kitchen Hub اکنون بر روی مایکروویو

این شرکت سال گذشته کار خود را با هودهای هوشمند با صفحه نمایش 27 اینچی شروع کرد اما اکنون این صفحه نمایش را بر روی مایکروویو قرار داده است . این صفحه نمایش گسترده می تواند به عنوان یک میزبان عمل کند که تمام گجت ها و دوربین ها و برنامه های دستوری را کنترل کند.

این صفحه نمایش به همراه سیستمی که در پشت آن قرار گرفته دارای سیستم عامل اندروید است که به راحتی می توانید از طریق گوگل پلی برنامه های خاص آشپزی و چیزهای دیگر را اضافه نمایید و در آن مشاهده کنید.

در این مایکروویو یک دوربین فوق هوشمند استفاده شده است که شرکت GE آن را به عنوان فناوری آشپزی بینایی رایانه ای با هوش مصنوعی توصیف می کند که می تواند مواد لازم داخل مایکروویو را تشخیص دهد و به تعیین زمان پخت غذا و افزایش یا کاهش دمای مایکروویوی با توجه به دستورالعملی مه مربوط به پخت غذا است کمک کند .

شاون استور ، مدیر اجرایی SmartHome Solutions   شرکت GE گفت: هدف ما ادغام فناوری های پیشرو در صنعت در فضای پخت و پز است که تجربه مصرف کننده را به سطح بالاتری می برد. هاب آشپزخانه نسل بعدی راه حل هایی برای معضل برنامه ریزی وعده غذایی شما ارائه می دهد و زندگی را در خانه آسانتر و بهتر می کند. Kitchen Hub  نسل جدیدادغام فناوری با آشپزی است که می تواند راه حل مناسبی برای معضل برنامه ریزی وعده های غذایی شما باشد و زندگی را در خانه آسانتر و بهتر کند.

مانند Kitchen Hub  نسخه آزمایشی ، نسل جدید این گجت، کنترل های صوتی گوگل ، چت تصویری و SideChef را برای دستور العمل های هدایت شده ارائه می دهد و می تواند سایر لوازم هوشمند GE را در خانه شما نیز کنترل کند

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.