سامسونگ با شیوع Corona virus تولید خود را از کره به ویتنام تغییر می دهد

samsung-corona

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

شیوع Corona virus بر عملکرد و فروش چندین شرکت فناوری در سراسر جهان ، از جمله سامسونگ تأثیر گذاشته است. این ویروس که از چین گسترش یافته است ، و در حال حاضر مردم بیش از 50 کشور جهان را مبتلا کرده است.

در میان همه اینها ، سامسونگ الکترونیک ، تولید کننده برجسته گوشی های هوشمند در جهان ، سعی دارد تنوع تولید خود را به حداقل برساند تا میزان خرابی ها به حداقل برسد. طبق این گزارش ، این شرکت هم اکنون تأسیسات تولیدی خود را در کره جنوبی تعطیل کرده است.

طبق این گزارش ، سامسونگ پس از گزارش شش مورد عفونت COVID-19 تأیید شده در کارخانه تلفن هوشمند خود در Gumi ، در استان Gyeongsang شمالی تصمیم گرفته است تا به طور موقت عملیات را در خط Gumi انجام دهد و همان را به ویتنام تغییر دهد.

این غول کره جنوبی در حال تولید جدیدترین گوشی های پرچمدار خود ، یعنی ترکیب Galaxy S20 و همچنین گوشی تاشو Galaxy Z Flip ، در Gumi برای مصرف کنندگان داخلی است. سامسونگ گفت این تصمیم برای انتقال به ویتنام برای اطمینان از “تولید پایدار” تلفن های هوشمند رده بالا گرفته شده است.

با بیش از 6500 مورد گزارش شده از عفونت های کورونا ویروس تاکنون ، کره جنوبی بدترین آمار در خارج از کشور چین است. کارخانه سامسونگ Gumi که حدود 10،000 کارگر دارد ، اغلب در هفته های گذشته تعطیل شده بود زیرا بسیاری از کارگران در اثر افزایش عفونت ها قرنطینه شدند.

به دلیل corona virus ، پیش بینی می شود که بازار جهانی گوشی های هوشمند از بین برود. Counterpoint Research گزارش می دهد که بازار جهانی گوشی ها تنها در سه ماهه اول سال ،5 درصد کاهش خواهد یافت ، در حالی که استراتژی آنالیتیکس می گوید حجم محموله های تلفن 10 درصد از پیش بینی اولیه خود ، عمدتا به دلیل ترس COVID-19 کاهش می یابد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.