جام‌جهانی استارتاپ‌ها برگزار می‌شود

Undfdfdfdred]

در حالی که تنها چند ماه به برگزاری جام جهانی قطر باقی مانده، آرام آرام فضای فوتبالی ایران هم خود را برای این رویداد آماده می‌کند. در همین راستا، استارتاپ کلین‌شیت به عنوان یک پلت‌فرم سرگرمی/رسانه فوتبالی در حال آماده شدن برای جام جهانی است و یک دوره مسابقات بین استارتاپ‌ها روی کنسول بازی سونی را برگزار خواهد کرد.

آرش جهانگیری، بنیانگذار کلین‌شیت درباره این دوره مسابقات گفت: «برای برگزاری این رویداد، از شرکت‌های مختلف استارتاپی دعوت شده و از آن‌ها خواستیم تا هر شرکت، یک تیم دو نفره برای حضور در مسابقات به ما معرفی کند. پیشنهادی که با استقبال بسیاری از شرکت‌ها مواجه شد؛ تا جایی که برخی شرکت‌ها مسابقات داخلی برگزار کردند تا تیم خود را انتخاب و به ما معرفی کنند.»

این مسابقات که شبیه‌سازی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است با کنسول PS5 برگزار خواهد شد. به این صورت که هر تیم یکی از تیم‌های ملی حاضر در جام جهانی را انتخاب می‌کند و در گروه خود مسابقه می‌دهد. دقیقا مانند الگوی جام جهانی، تیم‌ها صعود می‌کنند و پس از مرحله گروهی، دو تیم به مرحله حذفی می‌روند.

جوایز و حامیان

تیم اول این مسابقات برنده یک دستگاه کنسول PS5 خواهد شد که از طرف گارانتی آروند تامین شده است. همچنین جایزه تیم دوم مبلغ ۹ میلیون و جایزه تیم سوم مبلغ پنج میلیون تومان خواهد بود. این جام آقای گل نیز خواهد داشت که جایزه سه میلیون تومانی را از آن خود خواهد کرد. علاوه بر این‌ها، با توجه به مذاکرات ممکن است جوایز دیگری نیز اضافه شود. 

مجموعه‌های اسنپ، نوین ارزش، ابرآروان، کریپتو بازار، گارانتی آروند و بیت‌پین نیز از حامیان مالی و معنوی این رویداد هستند.

جام جهانی استارتاپ‌ها از دوم تا چهارم شهریور ماه، در مرکز نوآوری و صنایع خلاق آمپر بین ۳۲ تیم و مجموعه استارتاپی برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت مسابقات مراجعه کنید.

کلین‌شیت، برگزارکننده رویداد، یک استارتاپ در زمینه فوتبال و سرگرمی است که از طریق اپلیکیشن خود روی اندروید و وب‌اپ به کاربران و طرفداران فوتبال این امکان را می‌دهد تا به‌صورت حرفه‌ای فوتبال را دنبال کنند و علاوه بر این با بازی‌های فوتبالی مختلف سرگرم شوند.

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.