آپدیت جدید تلگرام منتشر شد

update telegram-header

آپدیت جدید تلگرام منتشر شد: تم اختصاصی برای هر چت و مشاهده خوانندگان پیام در گروه

به روز رسانی تلگرام

به روز رسانی جدید تلگرام به شما این امکان را می دهد که می توانید تنظیمات مختلفی را برای هر چت به صورت جدا تنظیم کنید ، احساسات خود را با دوستانتان با استفاده از ایموجی های تعاملی با جلوه های تمام صفحه به اشتراک بگذارید ، خوانندگان پیامتان را در گروه ها مشاهده کنید و از پخش زنده های ویدئویی و لایو های گروهی فیلم تهیه و ضبط کنید. 

تم های چت

تلگرام در این به روز رسانی ، ده ها ویژگی برای سازماندهی چت ها و سفارشی کردن ظاهر آنها ، از پوشه های چت گرفته تا پس زمینه متحرک قرار داده است. 

طراحان تلگرام، 8 تم جدید ایجاد کردند که می توانید از آنها در چت های خصوصی خاص به صورت جداگانه استفاده کنید.

هر تم دارای حباب پیامی است که طیف رنگی خاص خودش را دارد. همچنین می توانید از پس زمینه متحرک برای هر چت استفاده کنید 

شما به راحتی می توانید برای خود و هم صحبتتان در آن سمت مکالمه برای صفحه چت اخاصاصی خود تم جدید انتخاب کنید که می تواند به تشخیص راحت مکالمه در صفحه چت های تلگرامتان کمک کند تا از ارسال پیام اشتباهی برای دیگر دوستانتان جلوگیری کند

ایموجی های تعاملی

تلگرام همچنین در این آپدیت ، ایموجی های جدیدی را برای افراد احساساتی ارائه کرده است تا اشتراک گذاری احساسات را برای آن ها آسان تر کند.

در این نسخه با ارسال ایموجی های خاصی و ضربه زدن روی آن ها افکتی به صورت تمام صفحه اجرا می‌شود. اگر شما و طرف مقابل به‌صورت همزمان در صفحه چت باشید، انیمیشن و لرزش ایموجی‌ها به شکل همزمان در هر دو دستگاه پخش می‌شود.

مشاهده خوانندگان پیام شما در گروه

اکنون اگر روی پیام‌ها ضربه بزنید، در بالای منویی که باز می‌شود، گزینه‌ای را می‌بینید که نشان می‌دهد چند نفر پیام شما را دیده‌اند. البته تلگرام برای حفظ حریم خصوصی این اطلاعات را فقط تا ۷ روز نگه می‌دارد.

پخش زنده و چت های ویدئویی را ضبط کنید

تلگرام اکنون با به روزرسانی جدید خود این امکان را فراهم کرده است تا بتوانیم پخش زنده های ویدیویی را ضبط کنیم و بعدا آن ها را با مخاطبان به اشتراک بگذاریم.

در این نسخه گزینه هایی برای ضبط تصویر و صدا و یا فقط صدا در نظر گرفته شده است.

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *