به آپدیت جدید تلگرام چه قابلیت هایی اضافه شده است؟

telegram update header

به آپدیت جدید تلگرام چه قابلیت هایی اضافه شده است؟

آپدیت تلگرام

بیش از 100 میلیون کاربر جدید در ژانویه امسال به تلگرام پیوستند و به دنبال حفظ حریم خصوصی و آزادی بیشتر بودند. اما با پیام ها و تاریخچه پیام هایی که در برنامه های قدیمی باقی مانده اند ، چه می کنید؟

از امروز ، همه می توانند از طریق برنامه هایی مانند WhatsApp ، Line و KakaoTalk ، تاریخچه گپ خود را از جمله فیلم ها و اسناد به تلگرام بیاورند. این کار هم برای گپ های فردی و هم برای گروه ها مفید است.

 

برای جابجایی یک چت از WhatsApp در iOS ، صفحه Contact Info یا Group Info را در WhatsApp باز کنید ، روی Export Chat ضربه بزنید ، سپس Telegram را در منوی Share انتخاب کنید.

در Android ، چت WhatsApp را باز کنید ، روی بیشتر و صادر کردن گپ ضربه بزنید ، سپس تلگرام را در منوی اشتراک انتخاب کنید

 

پیام ها به روز جاری وارد می شوند اما دارای مهر زمان اصلی آنها نیز هستند. همه اعضای چت در تلگرام پیام ها را مشاهده می کنند.

انتقال چت و صرفه جویی در فضا
بهترین قسمت این است که پیام ها و رسانه های منتقل شده شما نیازی به اشغال فضای اضافی ندارند. برنامه های قدیمی باعث می شوند شما تمام داده ها را در دستگاه خود ذخیره کنید – اما تلگرام در حالی که به شما امکان دسترسی به همه پیام ها ، عکس ها و فیلم ها را در هر زمان که نیاز دارید اجازه می دهد تقریباً فضا اشغال نکند.

اپدیت تلگرام

ردپای دیجیتال خود را کنترل کنید
داده های شما شغل شما است ، به همین دلیل کاربران تلگرام نه تنها می توانند گپ های خود را صادر کنند ، بلکه پیام هایی را که برای هر دو طرف ارسال و دریافت می کنند بدون هیچ اثری حذف می کنند.

با استفاده از این به روزرسانی ، کنترل شما بیشتر می شود: گپ های مخفی ، گروه هایی که ایجاد کرده اید و سابقه تماس هم اکنون می توانند در هر زمان برای همه طرفها حذف شوند.

 

سرورهای تلگرام اطلاعات مربوط به گپ های حذف شده و سیاهه های مربوط به تماس را ذخیره نمی کنند ، بنابراین داده ها برای همیشه از بین می روند.

چت های صوتی بهبود یافته
اکنون می توانید ببینید که کدام یک از گروه های شما از بالای صفحه سابقه تماس چت های صوتی فعال دارند.

در حالی که در یک گپ صوتی می توانید میزان حجم افراد را برای مدیریت سطح میکروفون تنظیم کنید. تنظیمات انجام شده توسط سرپرستان گروه برای همه شنوندگان اعمال می شود.

ما در هنگام مکث و از سرگیری موسیقی ، جلوه کم رنگی را نیز برای جلب رضایت گوش های شما اضافه کرده ایم.

برچسب های تبریک
اگر مخاطبینی دارید که اخیراً به تلگرام پیوسته اند ، خوشامدگویی از آنها با استفاده از یکی از ویژگیهای منحصر به فرد تلگرام خوشایند است. یک برچسب تبریک در گپ های جدید شما پیشنهاد می شود ، آماده ارسال با یک ضربه.

 

انیمیشن های جدید اندروید
به روزرسانی جدید به معنای انیمیشن های زیبا و رابط کاربری جدید است. ببینید آیا پس از ورود به سیستم می توانید همه آنها را هنگام بارگیری پرونده ، پخش موسیقی یا بارگیری چت ها گیر بیاورید.

 

گزارش کانال های جعلی
همه برنامه های تلگرام به شما امکان می دهند هرزنامه و سایر انواع محتوای غیرقانونی را از جمله تماس با خشونت یا کودک آزاری گزارش دهید. اکنون همچنین می توانید کانال ها یا گروه های جعلی را گزارش دهید که شخصیت ها یا افراد مشهور را جعل می کنند. صفحه نمایه آنها را باز کنید و روی “…”> Report> Fake Account ضربه بزنید تا به ما اطلاع دهید که چیزی ماهی در جریان است. مجریان ما نگاهی خواهند انداخت.

قابلیت دسترسی بهتر
بسیاری از پیشرفت های دسترسی برای کاربران TalkBack و VoiceOver اضافه شده است. در حالی که همچنان به اصلاح رابط های برنامه برای همه کاربران ادامه می دهیم ، از بازخورد اضافی درباره بستر پیشنهادات خود استقبال می کنیم.

استقبال گرم از همه کسانی که اخیراً به ما پیوستند! به روزرسانی بعدی طولانی نمی شود.

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *