طرح معرفی تهران به اینفلوئنسرهای خارجی آغاز شد

برج میلاد

این موضوع درحالی رخ می‌دهد که پیش‌ازاین، در سال‌های گذشته و حتی روزهای اخیر، ورود برخی بلاگرها به کشور حواشی به‌همراه داشته است.

»امیر قاسمی»، سرپرست ستاد گردشگری شهرداری تهران، درباره حضور اینفلوئنسر‌های خارجی در تهران اظهار کرد: «طرح بازدید افراد تأثیرگذار کشور‌های مختلف از ایران مدتی است که به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی آغاز شده و ستاد گردشگری شهرداری تهران نیز به‌واسطه مأموریت‌هایی که در حوزه معرفی تهران دارد، همکاری خود را با این سازمان برای معرفی بخش‌های مختلف تهران به اینفلوئنسر‌های خارجی آغاز کرده است. »

وی ادامه داد: «شهرداری تهران تلاش می‌کند با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته، بهترین تصویر از تهران و ایران را به این دسته از گردشگران معرفی کند تا انتشار پست‌های آن‌ها درخصوص ایران، در صفحات مجازی اینفلوئنسر‌ها، بتواند به جذب افراد بیشتری برای بازدید از ایران و تهران منجر شود. »

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران تصریح کرد: «متأسفانه تحریم‌ها، هجمه علیه ایران و برخی مشکلات دیگر به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم در حضور گردشگران تأثیرگذار بوده، اما درعین‌حال از فرصت‌هایی برای جذب گردشگران خارجی استفاده شده است که در این راستا می‌توان به مصاحبه با یکی از شبکه‌های تلویزیونی کشور ونزوئلا اشاره کنم که از طریق آن برای حضور گردشگران به تهران دعوت کردم و بازتاب زیادی در ۱۸ شبکه دیگر این کشور داشت. »

وی با اشاره به اینکه در همین راستا برای معرفی تهران به اینفلوئنسر‌ها نیز گام برمی‌داریم، افزود: «ستاد گردشگری با بررسی مسیر‌های گردشگری شهر تهران، از بافت تاریخی تا طبیعت و خوراک و… ، درنظر دارد که بهترین‌های تهران را در یک بسته گردشگری در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد.»

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *