سیستم عامل Android TV 10 معرفی شد

android-tv

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

سیستم عامل Android TV 10 معرفی شد.

فناوری رسانه های دیجیتال و همچنین تکنولوژی تلویزیون های هوشمند در حال پیشرفت است. تلویزیون هم هنوز به عنوان بهترین رسانه برای تماشای محتوا تبدیل شده است.

هنگامی که Android TV برای اولین بار در سال 2014 معرفی شد ، نیت بر این بود که بهترین اندروید به رسانه دیجیتال همچون تلویزیون متصل شود. این تکنولوژی توسط همفکری انجمن توسعه دهندگان پیشرفت کرد تا محتوا و اکوسیستم تماشای برنامه های مورد نظر به روز شود. از آن زمان ، شاهد تحرک عظیمی با OEM و شرکای اپراتور و همچنین پذیرش مصرف کننده در سراسر جهان بودیم.

در حال حاضر سیستم عامل اندروید 10 بر به‌روزرسانی های اصلاحی و امنیتی تمرکز دارد. به گفته گوگل، اندروید تی وی 10 با استفاده بهتر از سخت افزار تلویزیون‌ها، عملکرد را بهبود می‌بخشد.

گوگل اعلام کرد که : ما از ارائه اطلاعات به روز شده و سریعتر از طریق Project Treble و ذخیره ایمن تر با داده های رمزگذاری شده کاربر ، خوشحال هستیم.

این سیستم عامل در ظاهر تفاوت چندانی با نسخه پیشین خود یعنی اندروید 9 ندارد اما اصلاحات ساختاری این بروزرسانی باعث افزایش امنیت و سرعت پردازش داده شده است. همچنین بهبود کیفیت تصویر و کنترل مصرف باتری در این نسخه کاملا به وضوح دیده می شود.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”4790″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.