Open AI با یک بروزرسانی، تنبلی Chat GPT را حل کرد

OpenAI

OpenAI اعلام کرد که مدل GPT-4 Turbo به روز شده آن، می‌تواند وظایفی مانند “تولید کد را با دقت بیشتری نسبت به مدل‌های قبلی انجام دهد” و به طور کلی هدف آن کاهش “تنبلی” هوش مصنوعی ChatGPT در پاسخ به سوال کاربران است.

در پست جدید OpenAI، این شرکت به انتشار نسخه پیش‌نمایش مدل به روزشده GPT-4 Turbo اشاره کرده که دقت آن در انجام وظایف مختلف بیشتر شده است. با این حال، OpenAI با این بروزرسانی چه تغییر در مدل خود انجام داده است.

درچند وقت گذشته برخی از کاربران ادعا کردند که هوش مصنوعی  ChatGPT در انجام وظایف آن‌ها تنبل شده است و وظایف خواسته شده را کامل انجام نمی‌دهد و عدم بروزرسانی GPT-4 را مقصر می‌دانستند. با این حال، OpenAI مدل GPT-4 Turbo را به روزرسانی کرده است که براساس اطلاعات جدید آموزش دیده است و به صورت پیش‌نمایش در دسترس است. بنابراین افرادی که از GPT-4 استفاده می‌کنند که داده‌های قبل از سپتامبر 2021 را شامل می‌شود، ممکن است همچنان همان مشکلات تنبلی را تجربه کنند.

OpenAI اشاره می‌کند که بیش از 70 درصد از افرادی که از GPT-4 از طریق API خود استفاده می‌کنند، به دلیل وجود پایگاه داده به‌روزتر به GPT-4 Turbo منتقل شده‌اند. همچنین طی چندماه آینده به‌روزرسانی‌های بیشتری برای GPT-4 Turbo ارائه خواهد شد که از جمله آن‌ها می‌توان به دسترسی عمومی به قابلیت تولید تصویر بر اساس متن اشاره کرد.

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *