رکورد جدید سامسونگ در شبکه 5G

Untitled-1-sss[Recovered]

سامسونگ رکورد جدیدی در شبکه 5G ثبت کرد: سرعت 1.75 گیگابیت بر ثانیه در فاصله 10 کیلومتری

رکورد جدیدی برای سامسونگ

در آزمایش میدانی انجام‌شده، این شرکت به میانگین سرعت دانلود 1.75 گیگابیت بر ثانیه و متوسط سرعت آپلود 61.5 مگا‌بیت بر ثانیه دست یافت. حداکثر سرعت دانلود 2.7 گیگابیت بر ثانیه بود که در فاصله ۱۰ کیلومتری حاصل شد. شرکت NBN به عنوان بخشی از طرح سرمایه‌گذاری 750 میلیون دلاری استرالیا، در این پروژه در کنار سامسونگ حضور داشت.

رکورد جدید سامسونگ در شبکه 5G

سامسونگ و شرکت NBN، این آزمایش میدانی و دستیابی به این موفقیت را نقطه عطف جدیدی در توسعه نسل پنجم اینترنت می‌دانند که می‌تواند هم در نقاط شهری پرجمعیت و هم در مناطق روستایی کارایی داشته باشد. آزمایش‌های انجام‌شده نشان می‌دهند شبکه فایو جی در آینده پتانسیل رشد چشمگیری خواهد داشت.

سامسونگ نقطه عطفی در سرعت انتقال شبکه 5G ثبت کرد

Samsung Networks، تأیید کرده است که این شرکت با استفاده از تجهیزات mmWave به سرعت متوسط ​​دانلود 1.75 گیگابیت در ثانیه در فاصله 10 کیلومتری دست یافته است.

این شرکت با همکاری NBN استرالیا در آزمایش میدانی که اخیراً انجام شده، به چنین نقطه عطفی رسیده است.

شرکت NBN از پیشرفت‌های نرم‌افزاری و فناوری سامسونگ برای بهبود شبکه mmWave 5G در استرالیا استفاده خواهد کرد. این شرکت با بخشی از طرح سرمایه‌گذاری 750 میلیون دلاری استرالیا، در این پروژه حضور دارد.

سامسونگ می‌گوید که دستاورد جدید این شرکت ثابت می‌کند شبکه mmWave 5G برای مناطق شهری و پوشش گسترده مناطق روستایی و دورافتاده مناسب است. در نتیجه شکاف ارتباطی بین شهرها و مناطق روستایی با چنین فناوری کاهش پیدا می‌کند. طی چند سال گذشته، این شرکت نقش پررنگی در حوزه تجهیزات شبکه 5G داشته است

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.