امکان ارسال پست زمان بندی شده اینستاگرام به زودی ارایه می شود

byton

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

فیس بوک به تازگی اعلام کرده که در آینده‌ای نه چندان دور، آپدیت بزرگی برای اینستاگرام منتشر خواهد کرد که امکان ارسال پست زمان بندی شده اینستاگرام به طور رایگان تنها یکی از قابلیت‌های آن است. در ادامه با چیپست همراه باشید تا درباره Creator Studio برای اینستاگرام صحبت کنیم.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”4335″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_column_text]

امکان ارسال پست زمان بندی شده در اینستاگرام قابلیتی است که مدت‌ها پیرامون آن شایعات مختلفی به بیرون درز پیدا کرد و بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی منتظر از راه رسیدن آن هستند. حال فیس بوک اطلاعاتی را در همین راستا منتشر کرده که نشان می‌دهد لااقل در وهله اول پست گذاشتن خودکار در اینستاگرام به زودی در اختیار دارندگان پیچ‌‎های سازمانی قرار خواهد گرفت.

بر این اساس امکان ارسال پست زمانبندی شده در اینستاگرام، ویژگی تجزیه تحلیل داده‎‌های مطالب منتشر شده در کنار برخی از ابزارهای دیگر برای پخش زنده ویدیو به زودی در بخشی با نام Facebook’s Creator Studio در دسترس حساب‌های تجاری که پیش‌تر اکانت خود را به فیس بوک لینک کرده‌اند قرار خواهد گرفت.

البته در نظر داشته باشید که هم اکنون نیز برخی برنامه‌های شخص ثالث یا ربات پست گذار اینستاگرام، می‌توانند به واسطه رابط‌های برنامه نویسی Instagram API، امکان ارسال پست زمانبندی شده در اینستاگرام را در اختیار کاربران قرار دهند. البته برای استفاده از این گونه برنامه‌ها بایستی مشخصات اکانت را در اختیار برنامه قرار دهید.

به هر حال تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که ویژگی ارسال پست اتوماتیک اینستاگرام به Facebook’s Creator Studio اضافه شده است. استودیو مذکور شامل مجموعه ابزارهایی است که ناشران برای مدیریت پست‌ها، مشاهده تجزیه و تحلیل و کسب درآمد از محتوا منتشر شده در شبکه‌های Facebook و Instagram استفاده می‌کنند.

البته به نظر می‌رسد که امکان ارسال پست زمانبندی شده در اینستاگرام به نسخه iOS این شبکه اجتماعی اضافه نمی‌شود و استفاده کنندگان از این پلتفرم بایستی برای پست گذاشتن خودکار در اینستاگرام، به نسخه تحت وب مراجعه کنند. این ویژگی هم اکنون برای مطالب ارسالی در IGTV قابل دسترس است.

Creator Studio اینستاگرام

تمام ویژگی‌های مذکور از طریق داشبورد Creator Studio انجام می‌شود. می‌توانید تصویر خود را برش داده، یک عنوان و برچسب اضافه کنید، مکان را تنظیم کنید و تاریخ و زمان آن را برای پخش زنده برنامه ریزی نمایید. همچنین امکان دسته بندی کلی پست‌‎ها یا ویرایش تاریخ ارسال وجود خواهد داشت.

مشخصا که این ویژگی برای عموم کاربران عادی کارایی چندانی نخواهد داشت و بیشتر مورد پسند اینفلوئنسرها یا تولید کنندگانی که در اینستاگرام اقدام به فروش محصولات خود می‌کنند است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.